fbpx

TAJNIKI KOMUNIKACJI KURS ONLINE

2

Sposób, w jaki komunikujesz się z innymi, może być źródłem Twojej przewagi w firmie, w zespole, 

na rynku pracy, w relacjach biznesowych czy prywatnych.

Nikt nie kwestionuje, że umiejętna komunikacja jest niezbędna do odniesienia sukcesu. Problem w tym, że wiele osób uważa, że komunikuje się na tyle skutecznie, by nie musieć doskonalić się w tym zakresie. Według badań aż 90% menedżerów wysoko ocenia swoje umiejętności w zakresie komunikacji. Niestety, opinię tę podziela jedynie 30% pracowników. Podobnie jest w życiu prywatnym.

“Komunikacja to umiejętność, której można się nauczyć. To jak jazda na rowerze czy pisanie na maszynie. Jeśli tylko nad nią popracujesz, możesz bardzo szybko poprawić jakość każdej części swojego życia.” (Brian Tracy) 

PO CO I DLACZEGO TAJNIKI KOMUNIKACJI?

Wiele osób z naszego otoczenia zarówno biznesowego jak i prywatnego nieustannie wraca do nas z różnymi potrzebami, gdzie po wnikliwej analizie okazuje się, że prawie zawsze podłoże problemu leży właśnie u podstaw komunikacji. Dlatego wychodzimy  naprzeciw i stworzyłyśmy interaktywny kurs online podczas którego otrzymasz sprawdzone i przetestowane tajniki komunikacyjne, które na bieżąco będziesz mogła/ mógł wdrażać u siebie i weryfikować ich działanie oraz swoje postępy.

4

DLA KOGO JEST KURS TAJNIKI KOMUNIKACJI?

Kurs powstaje z myślą o osobach, które m.in. chcą:

  • poprawić relacje z bliskimi, z pewnością zdobywać zaufanie innych
  • podnieść swoje kompetencje interpersonalne
  • z sukcesem budować swój wizerunek, znaleźć nową pracę
  • zyskać przychylność osób, na których im bardzo zależy 
  • umiejętnie przekonywać do własnego zdania i swoich opinii
  • osiągać swoje cele czy dogadać się z każdym temperamentem osobowości
25388715424_65480dbf18_k.jpg
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

CO ZYSKASZ UCZESTNICZĄC W KURSIE?

Otrzymasz kompendium wiedzy począwszy od diagnozy własnych kompetencji komunikacyjnych poprzez rozpoznawanie temperamentów osobowości u swoich rozmówców, aż do sprawdzonych narzędzi i metod, które pozwolą Tobie osiągać zamierzone rezultaty w obszarze komunikacji.

Dowiesz się jak Twoje nastawienie wpływa na moc słów oraz na kształtowanie Twoich relacji z innymi ludźmi. Dlaczego mimo dobrych intencji Twój komunikat nie zawsze jest odebrany właściwie.

Nauczysz się jak dokonać analizy i zrozumieć oczekiwania poszczególnych temperamentów osobowości, pracowników, bliskich, zespołów, których aktywność wpływa na Twój sukces. Nauczysz również się nowego podejścia do komunikacji oraz jak efektywnie realizować swoje cele właśnie dzięki niej.

Dowiesz się jak być konkurencyjnym i atrakcyjnym rozmówcą, który przyciąga wartościowych ludzi i buduje pozytywne relacje. Poznasz techniki oddziaływania, które wzmacniają poczucie zadowolenia zarówno Twojego jak i osób z Twojego otoczenia zarówno biznesowego jak i prywatnego.

Otrzymasz badanie Twoich predyspozycji zawodowych i stylu zachowania oraz kotwic wartości, a także pomysły na komunikowanie trudnych decyzji

Otrzymasz materiały edukacyjne, narzędzia do ćwiczeń  z możliwością omawiania i weryfikowania wspólnie z prowadzącą i innymi uczestnikami, nagrania audio z wiedzą merytoryczną, nagrania video z instruktażem, a także motywację do wytrwałego działania i zastrzyk pozytywnej energii.

CO ZAWIERA KURS?

Materiały szkoleniowe

Przekazują główną treść, organizują pracę, systematyzują wiedzę.

Testy kompetencji

Ich wyniki pomogą Ci w podejmowaniu decyzji, nad czym warto popracować.

Narzędzia komunikacyjne

Usprawnią i zoptymalizują Twoją pracę oraz pomogą w efektywnym planowaniu całego procesu.

Praktyczne zadania

Dostarczą inspiracji oraz refleksji, a także pokażą w jaki sposób warto je wykonać,.

Studium przypadku

Zainspirują Cię do tego jak przygotować się do ważnej rozmowy, spotkania czy konfrontacji.

nagrania audio i video

Dostarczają ciągłej motywacji do działania oraz pozytywnej energii do dalszej pracy.

PRZEBIEG KURSU

Startujemy 24 marca 2022 o godz. 20:05. W grupie kursowej, gdzie wspólnie będziemy zgłębiać tajniki komunikacji znajdziesz szczegółowe informacje, harmonogram i wszystkie niezbędne materiały. 

BUDUJ WARTOŚCIOWE I POZYTYWNE RELACJE

"Jesteś niezwykłą osobą, która ma mnóstwo talentów i niewiarygodnie duży nieodkryty potencjał. Wszystko, co dotychczas osiągnąłeś w życiu, to zaledwie cząstka tego, do czego jesteś naprawdę zdolny." Brian Tracy

Twoja inwestycja w procesowy kurs online “Tajniki Komunikacji” 395 zł