fbpx

KURS ONLINE

TAJNIKI KOMUNIKACJI

6

Osiąganie celów jest możliwe tylko dzięki efektywnej komunikacji. Mamy dla Ciebie kurs, który robi różnice…                   

Wyobraź sobie, że dowiadujesz się właśnie, co w Twojej komunikacji powoduje, że zamiast przybliżać się do celu – oddalasz się od niego…, a teraz wyobraź sobie, że dzięki temu kursowi, eliminujesz ten deficyt, dzięki czemu osiągasz zamierzone efekty!

Mamy dla Ciebie zaawansowany interaktywny trening interpersonalny. Oprócz sprawdzonych metod, patentów i wiedzy, będziesz dostawać na bieżąco feedback i wskazówki trenera, dzięki którym będziesz doskonalić swój warsztat. 

Dzięki kursowi wejdziesz głębiej, sięgniesz do własnych przekonań i emocji, do swojej postawy mentalnej. Zajrzysz do własnych oporów, przyjrzysz się czarnym dziurom do których wpadasz i zobaczysz własne pułapki. Wówczas otworzą się dla Ciebie nowe możliwości, nowa perspektywa, gdzie ludzie chętniej będą Cię słuchać i częściej kupować od Ciebie usługi, produkty, czy pomysły!

DLACZEGO TAJNIKI KOMUNIKACJI?

Biznes, a biznes to ludzie – cenią ludzi, którzy dbają o wysokie kompetencje komunikacyjne, ponieważ osiągają oni przewagę w skuteczności. Zamiast konsumować czas na poprawę błędów wynikających z szumów komunikacyjnych, niejasnych komunikatów czy błędnego zrozumienia – można wykorzystać ten czas na osiąganie kolejnych celów!

5

DLA KOGO JEST KURS ?

Kurs jest dla osób, które m.in. chcą:

  • budować lepsze relacje i zyskać większą sympatię
  • z pewnością zdobywać zaufanie innych
  • być bardziej skutecznym
  • otrzymywać rekomendacje 
  • z sukcesem budować swój wizerunek
  • znaleźć nową pracę czy otrzymać awans
  • zyskać przychylność osób, na których im bardzo zależy 
  • umiejętnie przekonywać do własnego zdania i swoich opinii
  • dogadać się z każdym temperamentem osobowości
  • osiągać swoje cele 
25388715424_65480dbf18_k.jpg
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

CO ZYSKASZ UCZESTNICZĄC W KURSIE?

Otrzymasz kompendium wiedzy począwszy od diagnozy własnych kompetencji komunikacyjnych poprzez rozpoznawanie temperamentów osobowości u swoich rozmówców, aż do sprawdzonych narzędzi i metod, które pozwolą Tobie osiągać zamierzone rezultaty w obszarze komunikacji.

Dowiesz się jak Twoje nastawienie wpływa na moc słów oraz na kształtowanie Twoich relacji z innymi ludźmi. Dlaczego mimo dobrych intencji Twój komunikat nie zawsze jest odebrany właściwie.

Nauczysz się jak dokonać analizy i zrozumieć oczekiwania poszczególnych temperamentów osobowości, pracowników, bliskich, zespołów, których aktywność wpływa na Twój sukces. Nauczysz również się nowego podejścia do komunikacji oraz jak efektywnie realizować swoje cele właśnie dzięki niej.

Dowiesz się jak być konkurencyjnym i atrakcyjnym rozmówcą, który przyciąga wartościowych ludzi i buduje pozytywne relacje. Poznasz techniki oddziaływania, które wzmacniają poczucie zadowolenia zarówno Twojego jak i osób z Twojego otoczenia zarówno biznesowego jak i prywatnego.

Otrzymasz badanie Twoich predyspozycji zawodowych i stylu zachowania oraz kotwic wartości, a także pomysły na komunikowanie trudnych decyzji

Otrzymasz materiały edukacyjne, narzędzia do ćwiczeń  z możliwością omawiania i weryfikowania wspólnie z prowadzącą i innymi uczestnikami, nagrania audio z wiedzą merytoryczną, nagrania video z instruktażem, a także motywację do wytrwałego działania i zastrzyk pozytywnej energii.

CO ZAWIERA KURS?

Materiały szkoleniowe

Przekazują główną treść, organizują pracę, systematyzują wiedzę.

Testy kompetencji

Ich wyniki pomogą Ci w podejmowaniu decyzji, nad czym warto popracować.

Narzędzia komunikacyjne

Usprawnią i zoptymalizują Twoją pracę oraz pomogą w efektywnym planowaniu całego procesu.

Praktyczne zadania

Dostarczą inspiracji oraz refleksji, a także pokażą w jaki sposób warto je wykonać,.

Studium przypadku

Zainspirują Cię do tego jak przygotować się do ważnej rozmowy, spotkania czy konfrontacji.

nagrania audio i video

Dostarczają ciągłej motywacji do działania oraz pozytywnej energii do dalszej pracy.

PRZEBIEG KURSU

Startujemy 13 września 2022 o godz. 19:00. W grupie kursowej, gdzie wspólnie będziemy zgłębiać tajniki komunikacji znajdziesz szczegółowe informacje, harmonogram i wszystkie niezbędne materiały. 

BUDUJ WARTOŚCIOWE I POZYTYWNE RELACJE

"Jesteś niezwykłą osobą, która ma mnóstwo talentów i niewiarygodnie duży nieodkryty potencjał. Wszystko, co dotychczas osiągnąłeś w życiu, to zaledwie cząstka tego, do czego jesteś naprawdę zdolny." Brian Tracy

Twoja inwestycja w procesowy kurs online “Tajniki Komunikacji” 397 zł