fbpx

KURS ON-LINE
NIEZAWODNE METODY REKRUT

Poznasz skuteczne i sprawdzone metody rekrutacji
od A do Z, aby jeszcze lepiej
i efektywniej realizować zlecenia
i przeprowadzać procesy rekrutacji!

MÓWIĄ, ŻE REKRUTACJA ZWŁASZCZA W OBECNYM CZASIE JEST PROSTA, PONIEWAŻ KANDYDACI PRZYCHODZĄ SAMI, ALE NIKT NIE MÓWI, ŻE TAK JEST TYLKO WTEDY, KIEDY DOBRZE WIESZ, CO ROBISZ!

Możesz prowadzić rekrutacje, ale nie będzie ona efektywna, jeśli nie zbudujesz strategii na proces rekrutacyjny każdego ze stanowisk! Musisz dobrze wiedzieć, co robić aby przebić się przez zgiełk konkurencji! 

Dla kogo jest KURS ON-LINE?

Nasz kurs jest dla każdego, kto chce usystematyzować wiedzę, zdobyć nowe pomysły, patenty i metody oraz rozwijać swoje kompetencje z zakresu Human Resources. Kurs jest tak zaprojektowany, aby doświadczeni HR-owcy (kierownicy, eksperci działów zasobów ludzkich), jak i również osoby, które chcą rozpocząć lub rozpoczynają dopiero swoją karierę w HR znaleźli dla siebie przestrzeń i nowe możliwości.

Rezerwuje Kurs

Podaj swój adres email

CO ZYSKASZ UCZESTNICZĄC W KURSIE?

Otrzymasz kompendium wiedzy od momentu zaplanowania procesu rekrutacji poprzez wyselekcjonowanie kandydata zgodnego z profilem, aż do zaakceptowania warunków finansowych przez obie strony. 

Dowiesz się jak być konkurencyjnym i atrakcyjnym Specjalistom na rynku, który przyciąga wartościowych ludzi. Poznasz techniki oddziaływania, które wzmacniają poczucie zadowolenia kandydatów i pracowników.

Nauczysz się jak dokonać analizy i zrozumieć oczekiwania potencjalnych kandydatów, pracowników, zespołów, których aktywność wpływa na sukces firmy w celu wdrożenia odpowiednich strategii personalnych. 

Otrzymasz badanie Twoich predyspozycji zawodowych i stylu zachowania oraz kotwic wartości, a także pomysły na komunikowanie trudnych decyzji pracownikom.

Dowiesz się jak zrobić wartościowy raport z działań rekrutacyjnych oraz otrzymasz wskazówki jak pisać rekomendacje o kandydatach dla zlecających rekrutacje.

Odkryjesz jak z eksperta stać się Partnerem Biznesowym dla ZarządzającychNauczysz się nowego podejścia do wynagrodzeń oraz jak efektywnie selekcjonować kandydatów.

Rezerwuje Kurs

Podaj swój adres email

O AUTORCE

Strateg, Coach, Ekspert w zakresie, rozwoju, restrukturyzacji oraz zarządzania zmianą i badaniem potencjału zarówno pracowników jak i organizacji.

Efektywny i rentowny Przedsiębiorca własnego biznesu działający od 24 lat na rynku MiŚP.

Praktyk w obszarze zarządzania wielopoziomowymi strukturami. Autorka nowatorskich programów wspierających firmy na różnych etapach ich rozwoju oraz modernizacji obecnych systemów zarządzania.

HR dla wysokoefektywnych organizacji. Wspiera klientów firmy w budowaniu skutecznej polityki personalnej, strategiach HR, wdrożeniach struktur oraz optymalizacji procesów HR.

Współpracuje także z uczelniami wyższymi na kierunkach o tematyce zarządzania i HR.

Basia Mazurek

CEO BN CONSULTING

CO ZAWIERA KURS?

Filmy szkoleniowe

Przekazują główną treść, motywują i przekazują pozytywną energię.

Testy kompetencji

Ich wyniki pomogą Ci w podejmowaniu decyzji, o których kandydatów warto zabiegać.

Narzędzia rekrutacyjne

Usprawnią i zoptymalizują Twoją pracę oraz pomogą w efektywnym planowaniu całego procesu.

Praktyczne zadania

Pokażą jak i jakie efektywne zadania możesz włączyć w proces przy konkretnych stanowiskach

Skrypty, przykłady ofert

Zainspirują Cię do tego jak pisać atrakcyjne oferty czy wiadomości do kandydatów,

PREZENTACJE, SZABLONY

Zaprezentują w jaki sposób możesz uatrakcyjnić swoją pracę, aby być atrakcyjnym rekruterem.

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

MODUŁ I
MOCNE
FUNDAMENTY

Twoje dlaczego wykonywania tej pracy. Kto nie powinien się zajmować tym zawodem.Jak zweryfikować czy Twoje kompetencje są wystarczające do tego, aby być skutecznym w tym zawodzie. Jak podnieść swoją atrakcyjność w tym zawodzie. Jak powinny się mieć działania do rezultatów. Planowanie procesu.

MODUŁ II
TWORZENIE WARTOŚCIOWEGO
PROCESU REKRUTACJI

Budowanie bazy kontaktów. Weryfikacja zlecenia procesu rekrutacji. Przeprowadzanie analizy charakteru organizacji i kultury organizacyjnej. Badanie potencjału rynku - popyt i podaż na dane stanowiska. Kształtowanie wynagrodzenia na rynku vs budżet przeznaczony dla danego stanowiska.

MODUŁ III
BUDOWANIE WIZERUNKU
EKSPERTA

Tworzenie kart opisów stanowisk. Ustalenie kluczowych wskaźników efektywności na poszczególnych stanowiskach oraz ich parametryzacja. Omówienie narzędzi do badania kompetencji i osobowości kandydata. Poszukiwanie kandydatów wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

MODUŁ IV
MAGNETYCZNY PROCES
REKRUTACJI

Ile powinien trwać cykl procesu rekrutacji. Harmonogram pozyskiwania potencjalnych kandydatów. Budowanie bazy kandydatów. Tworzenie ogłoszeń, które budują największy zasięg. RODO a możliwości zachowania danych kandydatów do innych procesów rekrutacji.

MODUŁ V
POSZUKIWANIE
TALENTÓW

Pisanie wiadomości i zaproszeń do kandydatów na różnych etapach rekrutacji. Pozyskiwanie kandydatów przez LinkedInn i Facebooka. Tworzenie pytań oraz zadań dla kandydatów pozwalających na efektywną weryfikacje. Sprawdzenie wartości kandydata, które przekładają się na jego motywacje.

MODUŁ VI
WERYFIKACJA POTENCJAŁU
I PODSUMOWANIE PROCESU

ABC przebiegu rozmowy z kandydatem. Feedback dla kandydata na poszczególnych etapach procesu rekrutacji. Negocjowanie wynagrodzenia z kandydatem i zlecającym rekrutacje. Tworzenie raportów podsumowujących cały proces rekrutacji. Wdrożenie kandydata do organizacji.

REKRUTUJ SKUTECZNIEJ NIŻ KONKURENCJA!

Zdobywaj najwartościowszych kandydatów ORAZ INTRATNE ZLECENIA!

Rezerwuje Kurs

Podaj swój adres email